Alarko Kombi Servisi

ALARKO markalı ön karışım yoğuşmalı SRS 20/24/28/36 SERADENS SUPER ürün gamında yer alan model kombiler için tamir ve bakım servisi

Servis Çağır Arıza Bildir

Hemen servis çağırabilir ya da nasıl yardımcı olabileceğimizi ortaya çıkarmak için formumuzu doldurabilirsiniz.

Kategoriler:

ALARKO markalı ön karışım yoğuşmalı SRS 20/24/28/36 SERADENS SUPER ürün gamında yer alan model kombiler, doğal ortamlara uygun gaz veya LPG kullanımı. Kombi kullanımı hakkında yetkili satıcılar tarafından bilgilendirme yapıldıktan sonra bilgilendirileceksiniz. Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Alarko kombi servisiniz:

  • Mevcut yasalara uygun profesyonel nitelikli personel
  • Standartlar ve üreticinin talimatları doğrultusunda
  • Profesyonel, kalifiye personel ile kurulum
  • Bakım alanında teknik bilgi
  • Merkezi ısıtma ve kullanım sıcak suyu üretimi için bileşenler,
  • Evsel ve endüstriyel kullanım için sistemler.
  • Cihaz yalnızca sahip olduğu amaç için kullanılmalıdır.

Diğer her türlü kullanım uygunsuz olarak kabul edilir ve bu nedenle tehlikelidir. Kişi veya hayvanların zarar görmesinden veya yaralanmasından sorumludur.

Gaz Güvenliği

Kombiler yalnızca bilgili ve yetkili kişiler tarafından yerel gaz dağıtım kurumlarının kuralları ile ya da yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır. Kombiler doğal gaz veya karışım LPG ile çalışmak üzere üretilmiş ve onaylanmıştır. Belirtilen gaz giriş basınçları altında kalan farklı gaz koşullarında çalışmaya izin verilmez.

Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Servisi

Kontrol Paneli
1. Çalıştırma modu ayar düğmesi (Yaz / Kış / Yalnızca Isıtma / Kapalı). İçinde
hata durumunda bu düğme sıfırlama düğmesi olarak işlev görür.
2. Bilgi menüsü giriş düğmesi.
3. Kullanım sıcak suyu (DHW) sıcaklık artırma düğmesi.
4. Kullanım sıcak suyu (DHW) sıcaklığı azaltma düğmesi.
5. Isıtma suyu sıcaklığı artırma düğmesi
6. Isıtma suyu sıcaklığı azaltma düğmesi
7. Sıcaklık, hata kodları ve çalışma modu için LCD ekran.
8. Oda termostatının harici kablolaması ve dış hava sıcaklığı için terminal panosu
ture sensörü *.
* Oda termostatı ve dış sıcaklık sensörü opsiyoneldir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Alarko Kombi Servisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

9 + 13 =

Arıza Kodları Aşağıdaki işlemler yapıldıktan sonra sorun tekrar ortaya çıkarsa veya listelenmeyen başka bir hata kodu görürseniz, lütfen yetkili  Servis Merkezini arayın. E01: Alev Yok Bu hata kodu, cihaz üzerinde alev (iyonizasyon akımı) algılanmadığında görünür. brülör. Bu durumda ekranda sürekli olarak E01 kodu yanar. Kazan ve gaz sayacındaki gaz vanasının açık olduğunu kontrol edin ve ana şebekede (veya tankta) gaz olduğundan emin olun. Cihazın üzerindeki düğmeyi (1) (Şekil 1) kullanarak cihazı kapatın ve açın. Kontrol Paneli. E01 hatası devam ederse, sistemin kendiliğinden tutuşmasına izin verin , yeniden deneyin, cihazı kapatıp tekrar açın. Borulardaki gazın cihaza ulaşıp ulaşmadığından emin olmak için bu işlem sırayla yapılır. E02 Limit Termostat Hatası E02 kodu ekranda sürekli yanıyorsa Kombi Servisini arayın. E03 Baca Sigortası veya Güvenlik Sigortası Arızası E03 kodu ekranda sürekli yanıyorsa Kombi Servisini arayın. E04 / E46 / E47 Su Basıncı Hataları Bu hatalar, ısıtma (CH) sistemindeki düşük / yüksek basınçlarla veya basınç sensöründe bir arızadan kaynaklanır. Bilgi menüsünü kullanarak kalorifer devresindeki su basıncını kontrol edin. Basınç değeri 1,2 bara ulaşana kadar sistemi su ile doldurun. Kazan otomatik olarak yeniden başlayacaktır. Kalorifer sistemindeki suyu tahliye etmek için; 1. Cihazın altındaki kullanım sıcak suyu (DHW) giriş vanasını kapatın. 2. Mutfakta veya WC'de bir SICAK su musluğu açın (Uygulamaya en yakın musluğu tercih edin) 3. Cihazın altında bulunan doldurma musluğunu açın. Bilgi menüsü üzerinden basınç değeri ve CH basıncını 1,2 bar'a düşürün. 4. Ekranda istenilen basınç değerini gördüğünüzde; sıcak suyu kapata dokunun, cihazdaki doldurma musluğunu kapatın ve altındaki ana DHW giriş musluğunu açın. E05 Isıtma Suyu Akış Sıcaklık Sensörü Hatası E05 kodu ekranda sürekli olarak yanıyorsa Kombi servisi çağırın E06 Kullanım Sıcak Suyu (DHW) Sıcaklık Sensörü Hatası E06 kodu ekranda sürekli olarak yanıyorsa Kombi servisi çağırın E16 Fan hatası E16 kodu ekranda sürekli olarak yanıyorsa Kombi servisi çağırın. E22 Elektronik Kart Mikroişlemci Hatası E22 kodu ekranda sürekli olarak yanıyorsa Kombi servisi çağırın. E31 Uzaktan Kumanda Hatası E31 kodu ekranda sürekli olarak yanmaktadır. Pil durumunu kontrol edin ve uzaktan kumandanın kablosu. Hata devam ederse, Servis Merkezini arayın. E32 Ana Kart İletişim Hatası E32 kodu ekranda sürekli olarak yanıyorsa Kombi servisi çağırın. E35 Alev Algılama Hatası E35 kodu ekranda sürekli olarak yanıyorsa Kombi servisi çağırın. E62 LCD Kart İletişim Hatası E62 kodu ekranda sürekli olarak yanıyorsa Kombi servisi çağırın. E98 Ana Güç Hatası E98 kodu ekranda sürekli olarak yanıyorsa Kombi servisi çağırın. E99 Dahili Güvenlik Hatası E99 kodu ekranda sürekli olarak yanıyorsa Kombi servisi çağırın.

Merhaba, Ben Çözüm Robotu
Size yardımcı olmaya çalışacağım!

Alarko Kombi Servisi - Çözüm Teknik Servis

ALARKO markalı ön karışım yoğuşmalı SRS 20/24/28/36 SERADENS SUPER ürün gamında yer alan model kombiler için tamir ve bakım servisi

Servis Türü: Kombi Servisi

Fiyat: $

Para birimi: TRY