Bursa’da İkinci El Klima Alım Satımında Çözüm Teknik

İkinci El Klima Bursa, Nilüfer

Bursa’da ikinci el klima alım satımı konusunda çözüm arıyorsanız, Çözüm Teknik olarak sizin için buradayız. Türkiye genelinde hizmet veren firmamız, kullanmadığınız, boyutları artık işinize uymayan veya yenilenmek istediğiniz klimalarınızı değerinde ve en uygun koşullarda satın almak için telefon hattı üzerinden sizleri bekliyor.

Çözüm Teknik’in Hizmetleri

İkinci el klimalarınızı değerinde sorunsuz ve güvenilir bir şekilde satmak istiyorsanız, Çözüm Teknik ekibi her zaman yanınızda. Geniş klima seçenekleri arasından size en uygun olanı seçmeniz için profesyonel destek sunuyoruz.

2. El Klima Modelleri

Duvar Tipi İç Ünite: Düşük ses seviyesinde çalışan, çeşitli kapasitelerde modellerle bütün konut tiplerinde kullanılabilen klimalar.

Kaset Tipi İç Ünite: Tavan boşluğuna monte edilen, dört farklı yöne iklimlendirme sağlayabilen klimalar.

Yer Tavan Tipi İç Ünite: Şık tasarımlı, yer veya tavana monte edilebilen klimalar; görüntü kirliliği oluşturmayan, sessiz çalışma özellikleriyle tercih edilen modeller.

Kanal Tipi İç Ünite: Kanallı tip klimalar, hava dağılımını kanallar ve menfezler aracılığıyla sağlayan, merkezi ısıtma ve soğutma sistemine uygun modeller.

Konsol Tipi İç Ünite: Duvar kenarında konumlandırılabilen, alttan ve üstten üfleme yapabilen, şık görünümlü ve etkili filtre sistemine sahip klimalar.

Bursa’da ikinci el klima alım satımında Çözüm Teknik, geniş ürün yelpazesi ve uzman ekibiyle hizmetinizde. Siz de kullanmadığınız klimalarınızı en iyi koşullarda satmak veya uygun fiyatlarla ikinci el klima edinmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

nilüfer klima servisi
Toshiba 2. El kaset tipi klimalar
Her marka ve modelde 2. El klimalar

2. el klima Alım / Satım talepleriniz için bize ulaşın.

Bir cevap yazın


Fatal error: Uncaught WMAC\JSMin_UnterminatedRegExpException: WMAC\JSMin: Unterminated RegExp at byte 53667: /`}}}()}(); in /var/www/html/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php:264 Stack trace: #0 /var/www/html/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(157): WMAC\JSMin->action() #1 /var/www/html/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php(96): WMAC\JSMin->min() #2 /var/www/html/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-main.php(375): WMAC\JSMin::minify() #3 /var/www/html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): WMAC_PluginMain->jsSnippetcacher() #4 /var/www/html/wp-includes/plugin.php(191): WP_Hook->apply_filters() #5 /var/www/html/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-scripts.php(361): apply_filters() #6 /var/www/html/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/class-ma in /var/www/html/wp-content/plugins/clearfy/components/minify-and-combine/includes/classes/ext/php/jsmin.php on line 264