BUrsa Kombi Servisi Çözüm teknik, tüm kombi sorunlarınıza aynı gün çözüm sunmaktadır. Kombim arızalandı ve sorun hakkkında bir fikriniz yoksa öncelikle kombinizin verdiği tepkilere dayanarak faydalı bilgiler bloğumuza bir göz atabilirsiniz. Ayrıca kombinizin ekranında bir hata kodu varsa her marka kombinin hata kodlarını ve anlamlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Servis Çağır Arıza Bildir

Hemen servis çağırabilir ya da nasıl yardımcı olabileceğimizi ortaya çıkarmak için formumuzu doldurabilirsiniz.

kombi servisi

Bursa Kombi Servisi

Kombinizin arızasını kendi kendinize giderilemeyeceğini düşünüyorsanız arıza bildirim formumuzu doldurabilir ya da servisimizi arayarak destek alabilirsiniz. Böylelikle yaşadığınız soruna daha güvenli bir çözüm bulabilirsiniz.

01

Kombinizin tepkilerini, varsa ekranındaki arızaları not edin.

02

Kombinizin güç kaynağını kapatın. (Elektriğini kesin)

03

Kombinizin gaz vanasını kapatın.

Kombi ve Klima Servis Hizmeti

Servis hizmetleri denildiğinde ilk akla gelen soru ‘beyaz eşya servisi güvenilirliği’ konusudur.  Serviste yeterli deneyimin olmaması, cihazın zarar görmesine ve cihaz sahibinin ciddi anlamda problem yaşamasına neden olur. Bu konuda 7/24 çözüm üreten firmalara ve şirketlere ihtiyaç duyulmaktadır. Servis sektöründe deneyim, tecrübe, profesyonel işçilik ve birinci sınıf servis hizmet programı önemlidir. 

Serviste bulunan kişilerin işin ustası olup olmadığı da merak edilen konular içerisinde yer almaktadır. Servis hizmetlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için çözüm odaklı hareket eden şirket elemanlarımız randevu süreci ile hizmete başlamaktadır. Profesyonel ekiplerle, yeni nesil cihazlar ve etkili yöntemlerle kısa sürede beyaz eşyanızı kullanılabilir bir şekilde teslim ediyoruz. Beyaz eşya servisi kategorisine giren bütün cihazlar için çözüm üretiyoruz.  

Kombi Servisine Neden İhtiyaç Vardır?

Kombiler her evin ve her iş yerinin vazgezçilmez cihazlarıdır. Aynı şekilde klimalar ve  buzdolapları da evimizin ve iş yerimizin bir parçası olmuştur. Bütün bu cihazlar bakımlı olmadığı zaman mekanların kullanım özelliği de ortadan kalkmış olacaktır. Bu cihazların sağlıklı kullanımı için profesyonel servis hizmetine ihtiyaç vardır. Bakım işlemlerinde yedek parçalar araçta her zaman için hazır beklemektedir. Beyaz eşyalar, klimalar, kombiler ve yeni nesil beyaz eşya seçenekleri, özel servis çözümleriyle çok daha uzun ömürlü olur. Yedek parça ve servis hizmeti ihmal edildiği zaman cihazın ömrü kısalmaya başlar.

Servis hizmetini talep etmenin en kolay yolu kombi servisi müşteri hizmetlerini aramaktır. Elemanlarımız müşteri hizmetleri kategorisinde sizden gelen talepleri not ederek en uygun zamana randevu vermektedir. Müşteri hizmetleri, isim, soy isim, cihaz bilgisi ve adres gibi bütün bilgileri servis ekibine göndermektedir. Servis ekibi müşteri hizmetlerinden gelen bu bilgileri not etmektedir ve bu bilgiler ışığında adresinize en kısa sürede ulaşmaktadır. Randevu işlemlerinde müşteri hizmetlerimiz günün her saatinde talepleriniz değerlendirmektedir.

Randevulu Servis Hizmeti Pratik Özelliğe Sahiptir

Randevulu sistemle bütün müşterilerimize istedikleri süre zarfında ulaşabilen servis elemanlarımız servis işlemleri kategorisinde ilk aşamada telefonla iletişim kurmaktadır. Telefon açma işleminin ardından firma elemanlarımız ilk aşamada işinizin olup olmadığını kontrol etmektedir. Kombi servisi randevu saatini isteğiniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz veya daha ileri bir tarihe atabilirsiniz. Acil bir işiniz çıktığı zaman da randevu saatini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyaz eşya bakım işlemlerinde buzdolabı ve derin dondurucu gibi cihazların soğutma performansı test edilmektedir. Fırınların pişirme performansı ve bulaşık makinelerinin yıkama performansı, bakım işlemleri kategorisinde test edilmektedir. Derin dondurucular da zamanla soğutma özelliğini kaybedebilir. Bu durumda derin dondurucuların gerekli bakım işlemi yapılması gerekir. Elemanlarımız yedek parçaları her zaman için araçta hazır bulundurmaktadır. Tamir, bakım ve onarım işlemi esnasında yedek parça gerekirse anında parçalar tedarik edilmektedir.

Kombi ve Klima Bakım Hizmetimiz

Kombilerin bakım işlemi de önemli konular içerisinde yer almaktadır. Kışa yaklaştığınız zamanlarda kombilerinizin ihtiyacı olan bursa kombi servisi bakım işlemi yapılmalıdır. Bakım işlemlerinde baca sisteminde bulunan fan, ateşleme sistemi, devirdaim sistemi, ısıtma sistemi, vijandörler, sensörler ve petekler kontrol edilmektedir. Kombinin kaç derecede ısıttığı da ekibimiz tarafından test edilmektedir. Yapılan test işleminin ardından gerekli bakım işlemi yapılmaktadır. Bakım işleminde servis ekiplerimiz çözüm odaklı hareket ederek kombinizi hazır bir halde teslim etmektedir.

Düzenli bakım işlemleriyle kombiler her zaman için daha sağlıklı bir şekilde çalışır ve daha uzun ömürlü olur. Yıllık bakım işlemlerini sorunsuz bir şekilde yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken şirketimizi aramak ve gerekli bakım işlemini yaptırmaktır.

Klimalar da bakım programı kategorisinde dahil edilmektedir. Klimaların kombilerin bakım işlemlerinin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için servisimiz hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. Klima bakımında ilk aşamada ön kısımda yer alan filtre temizlenmektedir.

Klimaların gaz seviyesi de bakım işlemleri esnasında kontrol edilmektedir. Polen temizliği, toz temizliği ve motor kısmının kontrolü gibi bütün işlemler servis ekibimiz tarafından güvenli bir şekilde kontrol edilmektedir.

Kombinizin Özelliklerini İnceleyin