Bireysel Isıtma Çözümleri

Kombi Servisi

Servis Çağır Arıza Bildir

Hemen servis çağırabilir ya da nasıl yardımcı olabileceğimizi ortaya çıkarmak için formumuzu doldurabilirsiniz.

Kombiler

Kombi Arıza Servisi

Çözüm Kombi Servisi günümüze dek çeşitli kurumsal sözleşmelerin yanı sıra çok sayıda bireysel kombi arızalarına teknik servis destek vermiştir. Geniş servis yelpazesi ve uygun fiyatlandırma sunan Çözüm Kombi Servisi, arıza tespiti ve ilgili tamir servisinin detaylarının ortaya çıkarılmasıyla müşterinin onayına mütekip tüm kombi teknik servis hizmetinin kaliteli bir şekilde yürütülmesini sağlamakta uzmandır.

Petek Temizliği Çözüm Blog

Kombi Servisi Bursa

Sık Sorulanlar

Hangi marka kombilere servis hizmeti sağlıyorsunuz?

Hemen hemen tüm kombi markalarına hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen servisimizi arayın.

Çalışma şekliniz nedir?

Servisimiz, planlamalarını arızanın gerçekleştiği gün onarılması için yapmaktadır. Bununla birlikte, periyodik bakım sözleşmelerimiz, kombiniz ile ilgili herhangi bir arıza sürprizi yaşamadan daha ekonomik servis imkanı sağlamaktadır.

Çalışma saatleriniz nedir?

Periyodik bakım sözleşmelerimizde 7/24 servis verdiğimiz planlar bulunur. Sürekli müşterilerimiz için çalışma saatlerimizi esnetebilmekteyiz. Normal mesai saatlarimiz sabah 08:00 ila akşam 19:00 saatleri arasındadır.

Onarılamayan kombiler için para iadesi yapıyor musunuz?

Onaramadığımız kombi yoktur. Eğer bir kombi onararılamayacak durumda ise teknisyenimiz bunu hemen farkedecek ve size bildirecektir.

Kurumsal şirketlerle yapılan toplu bakım sözleşmelerine yaklaşımınız nedir?

Toplu bakım sözleşmelerimizde şartlar, işin hacmine, sektöre, servis düzeyine, müdehale sürelerine ve cihazların teknolojisine göre oluşmaktadır. 

Başka bir sorunuz?

Soru, görüş, öneri ve teklif talepleriniz için bize ulaşın

Çözüm Teknik İletişim