Klima Montaj Servisi

Ücretsiz keşif ve aynı gün servis imkanı ile 7/24 klima montaj ve söküm hizmeti veriyoruz.

Eğitimli personelimiz ve orjinal yedek parça desteği ile ev, ofis ve endüstriyel tesislerde klima montaj, söküm ve konum değiştirme için servisimizi arayabilirsiniz.

Servis Çağır Arıza Bildir

Hemen servis çağırabilir ya da nasıl yardımcı olabileceğimizi ortaya çıkarmak için formumuzu doldurabilirsiniz.

Bursa klima montaj

Klima montaj, bakım ve yedek parça hizmeti

Klimalarınızın montajı, sökülüp takilması verinli çalışması ve uzun ömürlü olması için gereken ilk adımdır. Klimanızı çevre şartlarına en uygun biçimde konumlandırılır, bağlarılar, hava akımı, avantajlar vedezanavtajlar hesaplanarak cihazınızdan tam verim almanızı sağlarız. Servis elemanlarımız beklenmedik durumlar için tedbilidir. Sektördeki deneyimimiz ile aynı gün klima montaj hizmetini en uygun seçeneklerle sunabiliriz.

Klima Montaj Sevisimizin temel başlıkları

  • Klima montaj konumunun belirlenmesi
  • Doğru tesisat ve birleştirme malzemelerinin kullanımı
  • Arındırma ve vakumlama işlemlerinin hesaplanması
  • Uygun voltaj ve şarj özelliklerinin belirlenmesij
  • Çalıştırmadan önceki tüm denetimler
  • Çalışma esnasında verim denetimi, fabrka verileriyle uyumunun kontrolü

Bursa’da klima kurulum ve montajına mı ihtiyacınız var? Yaz gelmeden yeni ve şık bir soğutma sistemi kurarak çalışma alanınızın verimliliğini artırın. Konut, endüstriyel veya ticari ihtiyaçlarınız için çok çeşitli klima üniteleri için servis verebiliriz.

Düz radyatörler, gizli sistemler, duvara monte edilen üniteler, tavan klima ünitesi sistemleri ve alçak duvar tipi ünitelere destek veriyoruz. Split AC sistemleri veya VRV, VRF sistemlerinin montajında Bursa klima servisi olarak destek vermekteyiz.  Çözüm Teknik Servis her projenin ihtiyacına uygun mükemmel çözüm sunmaktadır. 

Bursa Klima Montaj Servisi

Doğru yapılmayan klima montajı, klimaların çalışma verimi ve kullanım ömrü ile direkt alakalı olup, kurulumu yapan yetkili servislerin sorumluluğundadır. Klimanızın konumu, pozisyonu çalışmasına ve hava akışına engel olmayacak, şekilde ayarlanmalıdır. Bununla birlikte, çevreye ve ortamda yaşayanlara zarar vermemelidir. Montajda ustalık klimanızın performansını artırır. Tecrübeli teknisyenlerimiz klimanız ve klimanızın monte edileceği ortama en uygun montaj işlemini gerçekleştirecek, klimanızdan %100 verimli bir şekilde faydalanmanızı sağlayacaktır.

Neden Çözüm Teknik Bursa Klima Servisi?

Bursa ve çerçevesinde en iyi iş arkadaşlarını bir araya toplamayı başardık. Yıllardır bu sektörde bu işin ekmeğini yemiş ustalarımızla en iyi üst düzey aletlerle son teknoloji makinalarla çalışmaktayız. Oluşabilecek tüm kötü olayların üstesinden gelmede bir numarayız. Firmamız evinize veya iş yerinize montajdan önce gelerek en verimli ve en kaliteli yeri tespit eder siz değerli müşterilerimizce onay alınır. Devamında klimanız güvenli bir şekilde montajın yapılacağı mekana ( iş yeri veya ev ) getirilir. En hızlı en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize verdiğimizi bildirmekten gurur duyuyoruz. Bursa, Nilüferi Osmangazi ve civarında gerçekleştirdiğimiz montajların %100’ü olumlu sonuçlandı ve müşterilerimizden olumlu geri dönüşler aldık.

Klima Sistemi Kurulumu / Değiştirmeleri

Klima ve ısıtma sistemi, eviniz için yapacağınız en büyük yatırımlardan biri olabilir. Bu önemli kararı verirken dikkate alınması gereken çok şey var. Satın alabileceğiniz hemen hemen her sistem evinizi ısıtacak ve soğutacak olsa da, uzun dönem maliyetleri ve enerji tasarrufundan farklılıklar gösterecektir.

Çözüm Teknik evinize iyi bir klima seçmenizi sağlamak için evinizin kapsamlı Analiz ve Yük Hesaplamasını yapabilir. Bu analiz, evinizin yapısal ihtiyaçlarını, konfor, yaşam tarzı seçimlerini ve mevcut sistem konfigürasyonunuzun, enerji verimliliğinizin ve işletiminizin değerlendirilmesidir.

Analiz ve Yük Hesaplamasını tamamladıktan sonra, paranızın karşılığını en iyi şekilde almanız için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ile size ayrıntılı seçenekler halinde sunulur, böylece her sistemin özelliklerini ve geçerli olabilecek sınırlamaları anlayacaksınız.

Ardından, sistem bileşenlerinin (güvenlik anahtarları, borular, bağlantı parçaları, vanalar, konektörler, damperler) yükseltilmesi dahil olmak üzere kurulumu tamamlamak için gereken işlerin ayrıntılı bir listesini içeren teklifimizi sunacağız.

Güvenliğiniz için gerekli tüm izinleri alıyor ve gerekli denetimlerin tamamlanmasına yardımcı oluyoruz. Ek olarak, kurulum teknisyenlerimiz tamamen lisanslıdır ve tüm düzenlemelere uyar.