Endüstriyel soğutma, arıza bakım servisi.

Kurumsal ölçekte merkezi klima, iklindirme sistemleri arıza teknik servis ve periyodik bakım sözleşmeleri.

Servis Çağır Arıza Bildir

Hemen servis çağırabilir ya da nasıl yardımcı olabileceğimizi ortaya çıkarmak için formumuzu doldurabilirsiniz.

Merke

Soğutucu maddenin, doğru faz ve zamanlama ile gerekli iç ünitelere aktarımlarının verimli bir şekilde sağlanması için merkezi klima sistemlerinizin periyodik bakımlarını yapıyoruz.

VRF “Variable Refrigerant Flow”

Merkezi klima sistemleri dış ünite aracılığı ile gaz akışı sağlayan ve dağıtıcıları yardımıyla çoklu cihazların birbirinden bağımsız kontrol edilebildiği direkt genleşme özelliğine sahip iklindirme sistemleridir.

VRF ve VRV sistemlerin farklı dizayn edilmiş iç ünitelerin konum ve kurulum amaçlarına göre montajlarının gerçekleştirilmesi, debilerinin ayarlanması, yeni teknolojilere entegre edilmesi hizmetleri veriyoruz. Kurumsal ölçekte periyodik bakım sözleşmeleri için teklif talep edebilrsiniz.

Klima Sistem Bakımı

Klima ekipmanı üreticileri, EPA ve endüstri profesyonellerinin tümü, yıllık bakım yapılmasının, sisteminizin verimli bir şekilde çalışması, enerji maliyetlerini düşürmesi, konforu artırmasıı ve daha sistem ömrünü uzatması konusunda hemfikirdir.

Verimliliği korumanın en iyi yoludur ve aynı zamanda küçük sorunları büyük hale gelmeden önce tespit ederek arızaları da azaltır. Düzgün bir şekilde bakımı yapılan soğutma sistemleri, bakımsız bir soğutma sisteminden 4-6 yıl daha uzun süre kullanılabilr.  

Klima ve diğer soğutma sistemlerinizdeki arızalarda servis ihtiyaçlarınız için bizi arayın.