Çözüm Teknik:
Bursa’da İkinci El Klimanın Garantili Adresi

Eğer yeni bir klima almak bütçenizi zorluyorsa, ikinci el bir klima düşünün. İkinci el bir klima bulmak o kadar da zor değil; tıpkı yeni bir klima aramak gibi. Ancak eski veya kullanılmış bir klima almadan önce dikkate almanız gereken noktaları bilmelisiniz. Çözüm Teknik Bursa Nilüfer’de garantili ikinci el klima alabileceğiniz en köklü firmalardan biridir.

Bize ulaşın
İkinci El Klima Bursa, Nilüfer 1

2. El Klima Ömrü

Çok eski olmayan klimalar fazla enerji tüketmeyebilir ve iyi bakılırsa uzun vadede size hizmet eder. Garanti altında ise klimanın kalitesi daha iyidir ve düzgün çalışır.

Klima filtresi temiz ve iyi durumdaysa klima mükemmel çalışır, çünkü bu önemli bir parçadır. Klimanızın uzun süre sorunsuz çalışmasını istiyorsanız, filtresini her birkaç ayda bir temizlemelisiniz. Filtreleri bakımı ve temizliği büyük bir iş değildir; sadece sabun ve su gerektirir ve kolayca çıkarılabilirler. Bu nedenle ikinci el bir klima arıyorsanız, filtrelerin temiz ve aşırı tozdan arınmış olması önemlidir.

İkinci El Klima Bursa, Nilüfer 2

2. El Klimalarda Gaz Seviyeleri

Klima ekipmanındaki soğutucu miktarı zaman içinde düşer, bu nedenle bunu zaman zaman kontrol etmek ve gerektiğinde bir profesyonel tutmak önemlidir. İkinci el bir klima almadan önce seviyeyi kontrol edin. Herhangi bir sızıntı varsa, onarılmasını sağlayın veya dolum gerekiyorsa yaptırın. Çözüm Teknik’ten ikinci el klima alırken kontrol etmenize gerek yoktur. Çözüm Teknik size doğru ürünü doğru fiyata almanıza yardımcı olur.

İkinci El Klima Bursa, Nilüfer 3

İkinci El Klimalarda Enerji Tüketimi

Her ay elektriğe ne kadar para harcayacağımızı anlamak için ekipmanımızın ne kadar enerji kullanacağını bilmeliyiz. Bu tüketimin, ekibimize yaptığımız yatırımın bir parçasıdır ve aynı zamanda çevreye de etki ettiğini bilmeliyiz. İkinci el klima üniteleri daha önce kullanıldığından daha fazla enerji tüketebilir, ancak uygun bakım faturanızı yönetmenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca, klimamızın hangi gürültü seviyesini üreteceğini bilmelisiniz. Belirli bir eşik üzerindeki gürültü seviyeleri rahatsızlık, konsantrasyon veya baş ağrısı yaratabilir. Akustik kirliliğin sağlığı etkilediği gösterilmiştir, bu nedenle ekipman satın alırken bunu göz önünde bulundurmalısınız.

İkinci El Klima Alma Zamanı

İkinci el bir klima almak, özellikle sınırlı bir bütçeye sahipseniz para tasarrufu yapmanın harika bir yolu olabilir. Ancak bir satın alma yapmadan önce araştırma yapmak ve iyi bir anlaşma yaptığınızdan emin olmak önemlidir. Güvenilir bir şirketten kullanılmış ürünler satın aldığınızda, ürünlerin iyi durumda olduğundan emin olabilirsiniz. Çözüm teknik, Bursa Nilüfer’de ikinci el klima satın almak isteyen insanlarla çalışan en iyi ikinci el klimalara sahiptir.

Çözüm Teknik ile bilinçli bir karar verebilir ve sizi yıllarca serin ve rahat tutacak güvenilir bir ikinci el klima bulabilirsiniz.

nilüfer klima servisi

2. el klima Alım / Satım talepleriniz için bize ulaşın.