Bursa VRF Klima – Soğutma Sistemleri Tamir, Bakım ve Montaj Servisi

Dış ünite ile birden fazla iç soğutma ünitesinin çalıştırıldığı ve kontrol edildiği klima sistemleri olan VRF Soğutma Sistemlerinin tamir bakım ve montajlarını gerçekleştiriryoruz. (VRF Teknik: Değişken Soğutucu Akışkan Debisi)

Servis Çağır Arıza Bildir

Hemen servis çağırabilir ya da nasıl yardımcı olabileceğimizi ortaya çıkarmak için formumuzu doldurabilirsiniz.

VRF Klima Sistemlerini, klasik split klimalardan farklı olarak değişken gaz debisine sahptir. Büyük alanların soğutulmasında enerji tasarrufu sağlar.

VRF klima sistemlerini bir soğutma organizasyonu olarak düşünebilirsiniz. Bakım periyodları ve tamirleri makul seviyede uzmanlık gerektirir. VRF klima sistemlerinin periyodik bakımlarının gerçekleştirilmesi neredeyse zounludur, bu sayede olası arızaların önüne geçilmiş olur ve tasarruf edilir.

Bursa başta olmak üzere, Bursa’nın ilçeleri ve MArmara bölgesinde hizmet verebiliriz. VRF klima sistemlerinizin bakım, tamir ve montajı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

VRF klima sistemleri tamiri

 

VRF ve Split AC Arasındaki Fark Nedir?

Eviniz veya ofis binanız için ideal ısıtma ve soğutma çözümünü seçebilmeniz için bu sistemler hakkında kısaca fikir sahibi olmanız yararınıza.. VRF (değişken soğutucu akışı) ve split AC klima sistemleri, çalışma veya yaşam alanlarını kanal sistemi olmadan ısıtmak ve soğutmak için tasarlanmış iki seçenektir.

Seçiminizi etkileyebilecek faktörler arasında bütçeniz, seçtiğiniz teknoloji türü, yapının yaşı ve odalarınızın veya ofis bölmelerinizin boyutu sayılabilir. Genel olarak,  AC klima sistemleri küçük ve orta ölçekli ortamlar için iyidir. VRF HVAC sistemleri daha büyük binalar içindir. Seçiminizi yapmadan önce, ikisi arasındaki farkları düşünün.

Bir VRF veya AC Klima sistemi arasındaki seçim mekanınıza bağlı olacaktır. Bir VRF sistemi, genellikle daha fazla kapalı alana sahip ticari bir binada daha iyi çalışır. Split AC üniteleri, konut ortamlarında daha sık kullanılan kanalsız sistemlerdir. Ayrıca ısı geri kazanımlı bir VRF sisteminin bir binanın farklı bölümlerini aynı anda ısıtıp soğutabileceğini de düşünebilirsiniz.

 

Bursa VRF klima servisi
Bursa VRF klima tamir bakım ve montaj servisi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bursa VRF Klima – Soğutma Sistemleri Tamir, Bakım ve Montaj Servisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

three × 5 =

Merhaba, Ben Çözüm Robotu
Size yardımcı olmaya çalışacağım!

Bursa VRF Klima - Soğutma Sistemleri Tamir, Bakım ve Montaj Servisi - Çözüm Teknik Servis

Dış ünite ile birden fazla iç soğutma ünitesinin çalıştırıldığı ve kontrol edildiği klima sistemleri olan VRF Soğutma Sistemlerinin tamir bakım ve montajlarını gerçekleştiriryoruz. (VRF Teknik: Değişken Soğutucu Akışkan Debisi)

Servis Türü: Eca Klima Tamir Servisi

Fiyat: $

Para birimi: TRY