Arçelik Klima Servisi Bursa

Çözüm Teknik Servis Bursa Arçelik Klima Servisi. Bireysel ve endüstriyel klimalar için tamir, periyodik bakım hizmeti ile Bursa’nın her bölgesinde hizmet veriyoruz.

Servis Çağır Arıza Bildir

Hemen servis çağırabilir ya da nasıl yardımcı olabileceğimizi ortaya çıkarmak için formumuzu doldurabilirsiniz.

Arçelik Klimal Servisi Bursa

Bursa’da tüm arçelik klimaların servis ve periyodik bakım hizmetlerini veriyoruz. 10 yıllık tecrübemizle Bursa Çözüm teknik soğutma, iklimlendirme Klima Servis, periyodik bakım hizmetlerimiz ile Bursa Arçelik Servisi olarak, tecrübeli profesyonel teknisyenlerimizle, Bursa’nın tüm ilçe ve semtlerinde arçelik klimalarınız için teknik servis, bakım hizmeti veriyoruz.

Bursa Arçelik klima servisi, klima bakımı, temizliği ve klima tamiri için bizi arayabilirsiniz. Tüm klima servis hizmetlerimizd eolduğu gibi Arçelik klimalar için orjinal, garantili yedek parça desteği veriyoruz. Çözüm Teknik Bursa Arçelik servisi, Klima Servis Noktası merkezi Nlüferdedir, Bursa, Nilüfer, osmangazi, Yıldırım, inegöl, Kestel, Gemlik, Orhangazi Mudanya, Özlüce Karacabey bölgelerinde geniş ölçekte klima servis hizmeti vermekteyiz.

Arçelik Klimalarda Sık Karşılaşılan Sorunlar

  • Duraksama Sorunları
  • Su akıtma sorunları
  • Elektrik, yüksek akım sorunları
  • Koku sorunları
  • Hatalı montajdan kaynaklanan çalışma sorunları
  • Yüksek elektrik tüketim sorunları

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Arçelik Klima Servisi Bursa” için yorum yapan ilk kişi siz olun

one + 5 =

E1 Sıcaklık sensörü kabloları sorunlu ya da kısa devre arızası var. E2 Sıcaklık sensörü kabloları sorunlu ya da kısa devre arızası var. E3 Sıcaklık sensörü kabloları sorunlu ya da kısa devre arızası var. E4 Sıcaklık sensörü kabloları sorunlu ya da kısa devre arızası var. E5 Klima iç ve dış ünite arasında iletişim hatası var E6 Dış ünite koruma E10 Kompresör emme basıncı arızası E13 Kompresör faz sırası hatası E14 Kompresör faz bağlantı hatası P4 İç ünitenin kondanser sıcaklığı çok düşük ya da yüksek kompresör koruma P5 Dış ünite kondanser sıcaklığı düşük ya da yüksek kompresör koruma P7 Dış ünite tahliye sıcaklığı çok yüksek kompresör koruma moduna geçiyor P9 Soğuk hava koruma modu devrede P10 Tahliye basıncı koruma devrede P11 Emme basıncı koruma devrede P12 Aşırı akım koruması HS Buz çözme modu devrede, işlem tamamlandıktan sonra kontrol edin.

Merhaba, Ben Çözüm Robotu
Size yardımcı olmaya çalışacağım!

Şema bulunamadı.